O nas

O nas

Założona od 2017 roku z powodzeniem zajmuje się hurtowym eksportem części samochodowych oraz dystrybucją do Europy, w tym Polski, Ukrainy i Białorusi. Zajmujemy się również dystrybucją do Afryki. Jesteśmy otwarci na nawiązanie nowych partnerstw w dowolnym miejscu na świecie.

Specjalizujemy się w hurtowej dystrybucji części samochodowych do wszystkich typów pojazdów w tym samochodów ciężarowych, dostawczych i osobowych. Dostarczamy wysokiej jakości używane części, w tym silniki, karoseria nadwozia i wszystkie inne części samochodowe.

Oferujemy wysokiej jakości części używane. Jeżeli szukasz dużych ilości karoserii, silników, pomp ABS, ECU skontaktuj się z nami. Rozważymy wszystkie zamówienia części samochodowych, na przykład: kluczyki, lusterka boczne i tylne światła itp. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat rodzaju pojazdów, konkretnej marki/modeli i części, których potrzebujesz, a także bardzo konkurencyjnych cen.

  • Kompletny samochód zdemontowany na życzenie klienta
  • Profesjonalny demontaż, pakowanie i eksport przez Europę i Afrykę
  • Codzienne dostawy 
  • Specyficzne zamówienia klienta, postaramy się zlokalizować konkretne części i wysyłkę

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani ludzie z imponującym doświadczeniem w branży. Czekamy na wiadomość od Ciebie,  zapewniamy doskonałą obsługę klienta.